5 מוצרים לעבודה בטוחה שאתם חייבים להכיר


כל מי שעובד בתחום בו יש סיכויים גבוהים להיפגע, להיפצע ולהינזק, יודע שעליו להיות ערני וזהיר פי כמה מעובדים במקצועות אחרים. תחומים כמו אלקטרוניקה וחשמל, בניין, ריתוך וחיתוך וסביבות עבודה מסוכנות כמו משטחים חלקים, חשיפה לחומרים מסוכנים, עבודה בגובה ועוד, מצריכים מהעובדים לנקוט אמצעי זהירות חמורים ולהשתמש בציוד מגן מותאם לסוג העבודה שלהם.

אם אתם, או אדם קרוב אליכם עובדים בסביבת עבודה מסוכנת, כדאי שתקראו על חמשת המוצרים לעבודה בטוחה שכל אחד חייב להכיר.

סרט למניעת החלקה

במקומות עבודה שונים, בעיקר מפעלים גדולים ומוסכים, סביבה העבודה חלקה במיוחד עקב שימוש בחומרים מחליקים, כמו שמן או מים שנשפכים על הרצפה. עובדים שאינם מקפידים על כללי הבטיחות ואינם משתמשים בציוד שנועד להגן עליהם, חשופים לפגיעות ופציעות שונות שעלולות להיגרם להם כתוצאה מהחלקה. המוצר שכל עובד בסביבה כזו חייב להכיר, הוא סרט למניעת החלקה. הסרט שמכיל דבק אגרסיבי, הוא בעל מקדם חיכוך גבוה והוא נועד להדבקה על משטחים חלקים, דוגמת מדרגות, סולמות, רמפות, משטחי העמסה ואזורים אסטרטגיים נוספים. שימוש בסרט למניעת החלקה יכול למנוע אסון ולהפוך את סביבת העבודה לבטוחה ונעימה יותר.

אוזניות מגן לסביבת עבודה רועשת

בסביבה שבה העובדים חשופים לרעשים המהווים סכנה ממשית לאוזניהם ועלולים לפגוע בשמיעה שלהם, החשיבות של השימוש במוצרים להנחתת רעשים היא גבוהה במיוחד. בין המוצרים ניתן למצוא אטמי אוזניים ואוזניות מגן מסוגים שונים המתאימות לסביבות עבודה שונות. דוגמה לכך הן אוזניות המגן האלו שבזכות משקלן הנמוך, מאפשרות לשמור על רמת מיגון גבוהה מפני רעשים חזקים, בצורה הנוחה ביותר. האוזניות מסייעות לשלוט בעוצמת הרעש ולהנחית את ערוצי התדירויות שבהם הרעש שולט, וכך הן מאפשרות לעובדים לנהל שגרת עבודה בטוחה באזורים רועשים, מבלי להסתכן בפגיעות באוזניים ומבלי לפגוע בתקשורת בינם לבין עובדים אחרים ובקליטת מסרים חשובים ואזהרות.

מסכת פנים להגנה על דרכי הנשימה

במקצועות שונים, העובדים נדרשים לעבוד באזורים בהם הם חשופים לגזים מסוכנים ואדים רעילים בריכוזים גבוהים במיוחד, אשר מהווים סכנה על הנשימה שלהם ועל בריאותם. במקרים בהם אין ברירה, אלא לעבוד בסביבה שכזו, על העובדים להצטייד במוצרים למיגון הנשימה כגון מסיכות, נשמיות ומסננים. מסכת הפנים של 3M היא דוגמה מצוינת למסכה שמגינה מפני חלקיקים/גזים ויחד עם זאת גם נוחה מאוד לשימוש. למסכה יש חלל נפרד לאזור הנשימה, אשר מונע הצטברות של אדים וחום והיא מאפשרת שדה ראייה רחב מאוד.

משקפי מגן להגנה על העיניים

פגיעות עיניים יכולות להתרחש מגורמים שונים ומגוונים, החל מחשיפה לחומרים מסוכנים, דרך חדירה של גוף זר לעין וכלה בקבלת מכות חזקות. נכון, כמעט בלתי אפשרי להיות מוכנים לכל תרחיש ובמקומות בהם אין סכנה ממשית אין צורך להצטייד בציוד מיוחד, אבל צריך לכל הפחות להשתדל לשמור על תקנות בטיחות בסיסיות. לעומת זאת, יש מקצועות וסביבות עבודה בהם הסכנה לעיניים היא גבוהה יותר, כמו מפעלי מתכת בהם העובדים חשופים לנתזים, לאדים מסוכנים ולשריטות. משקפי מגן מסוג סולוס ירוק שחור SE1201  מגיעים עם רצועה אלסטית ומוטות להחלפה, כך שהם יכולים לשמש גם כמשקפיים צמודי פנים וגם כמשקפיים עם מוטות רגילים. הציפוי של העדשות מגן מפני קרינת UV ועמיד מפני אדים ושריטות.

כפפות עבודה להגנה על כפות הידיים

מה שמשותף כמעט לכל העובדים בתעשייה, בתחומים שונים כמו חשמל ואלקטרוניקה, בניין, ריתוך ועוד, הוא השימוש בכפות הידיים. עבודה מאומצת בתנאים קשים עלולה לגרום לפציעות בידיים דוגמת חתכים, כוויות והתחשמלות. כפפות עבודה מקצועיות מספקות את ההגנה הטובה ביותר לעובד מבלי לפגוע בנוחות. דוגמה לכפפות עבודה מומלצות הן כפפות נגד חתכים שמגינות על כפות הידיים מפני חיתוך במשטחי עבודה רטובים ושומניים, מבלי לפגוע בנוחות העבודה. סיב הניילון של הכפפות עמיד בפני שחיקה ומונע החלקה באזור האחיזה בכף היד.

את חמשת המוצרים שהזכרנו לעיל תוכלו למצוא באתר שלנו, יחד עם עוד עשרות מוצרים איכותיים המסייעים בשמירה על סביבת עבודה בטוחה, מקצועית ונוחה.

תיאור: עובדים בסביבת עבודה מסוכנת? חשופים לפגיעות שונות בידיים, בעיניים או בנשימה? בכתבה זו אנו סוקרים את חמשת המוצרים לעבודה בטוחה שאתם חייבים להכיר. מי יודע, אולי הם יעזרו לכם למנוע את האסון הבא?

 

המוצר התווסף בהצלחה להזמנה

*שים לב: הגדלת הכמויות עשוייה להוזיל מחיר ליחידה.

ההזמנה אינה מחייבת עד אישורה,

נציגנו יחזרו אלייך בהקרדם לאחר שליחת ההזמנה.